Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Şahin gazetemizi ziyaret etti

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Şahin gazetemizi ziyaret etti

Eski Başbakanlar’dan Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığı’nı yaptığı Gelecek Partisi geçtiğimiz hafta gazetemize bir ziyarette bulundu.
Ülke gündeminin görüşüldüğü ziyarete, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Uğur Avni Başarı, Eyüpsultan İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün, İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Togay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Doğruyol Aktaş, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldılar.
Kongreye Davutoğlu da katılacak
Ziyaret sırasında gazetemize özel bir açıklamada bulunan İl Başkanı İsa Mesih Şahin, “8 Mart’ta Genel Başkanımızın da katılımıyla kongremizi yapacağız. Eyüpsultan önemli bir ilçemiz, tüm hassasiyetimizi göstereceğiz. Birinci yılımız kuruluş yılımızdı, ikinci yılımız çalışma yılımız olacak. Gelecek Partisi olarak, sadece muhalefet yapmıyoruz, konuştuğumuz her şeyde çözüm öneriyoruz. Kanal İstanbul’u eleştiriyoruz, yanlış ve zararlı taraflarını ortaya koyuyoruz. Politika İzleme Kurulu kurduk. Buna gölge kabine de diyebiliriz. Bütün bakanlıkları takip ediyoruz. Güçlendirilmiş Parlamenter sistem diyoruz. Fikirsel altyapımız çok iyi, bununla halkımızı buluşturmak istiyoruz” diye konuştu.
Eyüpsultan’ın geleceğini belirleyeceğiz
Gelecek Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün’de yaptığı konuşmada “ Eyüpsultan’ın geleceğini belirlemeye geliyoruz” diyerek, şu açıklamayı yaptı:
“ Eyüpsultan ve Eyüp halkı için hayallerim ve projelerim var. Bu anlamda Eyüp’ü ne kadar yükseltebilirsem yükselteceğim. En büyük hayalim bu. Allah’ın izniyle ve Eyüpsultan El- Ensari Hazretlerinin buradaki duruşuyla Eyüp halkıyla kardeş olmayı ve hep birlikte ilerlemeyi çok istiyoruz ve hedefliyoruz. Önümüzdeki, belirlenen ilk seçime kadar en iyi yere gelmek ve Eyüplüler’in kalbine dokunmak istiyoruz. Eyüpsultan’da sokak ve caddelerde alt yapı sorunları, imar barışı, ulaşım ve su ile ilgili sıkıntılar olduğunu biliyoruz. Bütün halkımızın isteklerini yerine getirmek için Gelecek Partisi olarak Eyüpsultandayız, Eyüpsultan halkı ile beraberiz”
Eyüpsultan esnafının dertlerini dinlediler
Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün ve partililer, gazetemiz Medya Haliç’e yaptıkları ziyaretin ardından Eyüpsultan esnafını ziyaret ettiler. Esnafa hem kendilerini tanıttılar, hem de dertlerini dinlediler.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir