Eyüp’te üretiyor dünyaya satıyor!

Eyüp’te üretiyor dünyaya satıyor!
Yıllardır mobilya sektöründe çalışan ve 6 yıl önce kendi firmasını Eyüp’te kuran, Eyüp’te doğup büyüyen, Erdoğan Çınar, Egesel Aksesuar isimli firmasını tanıttı.
Gazetemize firması Egesel’i anlatan Çınar, üretimini kendi yaptığı mamulleri toptan ve perakende olarak yine Eyüp’te bulunan mağazasında sattığını, birçok ülkeye de ihracat yaptığını belirterek, amacının üretimi ve istihdamı arttırmak olduğunu söyledi.

 
Erdoğan Çınar şunları kaydetti:
“Mobilya aksesuar firmasıyız. 17 yıldır sektörde, 6 yıldır kendi firmamızdayız. Türkiye genelinde hemen hemen her ile malzeme satışımız var. Bunun yanında Cezayir, İran, Lübnan gibi ülkelere de ihracat yapıyoruz. Üretimimiz kendimizin, hem üretim, hem de toptan ve perakende satışımız var. Mobilya sektörü başta olmak üzere hırdavat sektörüne, banyo fabrikalarına, mutfak imalatçılarına ve marangozlara hitabediyoruz. Büyük firmalarla çalışıyoruz. Marka olmuş firmalar bizim imalatımız olan mamullerimizi tercih ediyorlar.
Yanımızda 12 personelimiz var. Bu sayıyı daha da arttırmak, istihdamı fazlalaştırmak için hem işgücü hem de yatırım olarak projelerimiz devam ediyor. Gelecekte üretimimizi arttıracağız. Bunun için fuarlara katılım sağlıyoruz. Ekim ayında Beylikdüzü Tüyap’ta fuarımız var. Sektörümüzdeki tüm meslek gruplarını stantımıza bekliyoruz”

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 17
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir