Eyüpsultan polisi artık daha güçlü!

Eyüpsultan polisi artık daha güçlü!

Eyüpsultan Belediyesi, Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne araç desteğinde bulundu.
Belediye binası önünde düzenlenen bir programla, Eyüpsultan’ın daha güvenli bir hale gelmesi için gece gündüz demeden görev yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 13 araç teslim edildi.
Programa İlçe Emniyet Müdürü Ömer Kumlu, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ile birlikte Başkan Yardımcıları, Eyüpsultan İlçe Nüfus Müdürü Makbule Fırat, Eyüpsultan Müftüsü Mustafa Mesten, siyasi parti temsilcileri, ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Programda ilk konuşmayı İlçe Emniyet Müdürü Ömer Kumlu yaptı. Müdür Kumlu yaptığı konuşmasında; “Eyüpsultan İlçe Belediyemizin, emniyet teşkilatımıza hizmet aracı olarak tahsis etmiş olduğu 13 adet aracın devir teslim törenine hoşgeldiniz. Saygıdeğer Belediye Başkanım Başkan Deniz Köken beye ilk göreve başladığı günden beri, kendisine duyduğumuz güvenimizi bir kere daha tekrar etmek istiyorum. Gerçekten Eyüpsultan başta olmak üzere İstanbul’a büyük emeklerinin olacağına inancımız sonsuz. Bu konuda kendilerine muvaffakiyetler diliyoruz. Teşekkür ediyoruz.” dedi.


“HİZMETLERİMİZİ DAHA DA ARTACAKTIR”
Başkan Deniz Köken de, programda, şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifalar dileyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi; “Emniyet Müdürlüğümüzün araçlarını sıfırladık. Az ihtiyaç duyulsun inşaallah, iyi işlerde kullansınlar. Vatandaşlarımızın daha güzel işlerine hizmet versinler istiyoruz ama şartlar ve arazi öyle değil. Arazide işleri çok zor, onu da biliyoruz. Hem Eyüpsultan ilçesi toprak olarak büyük hem de çok farklı argümanları bir arada tutuyor. Cenabı Hak’tan hepimize kazasız, belasız bir dönem temenni ediyorum. Hepimiz Eyüpsultan halkının huzuru ve refahı için elimizden geleni yapıyoruz. Şehrin de bütün işleri bizden sorulduğu için hepsine bizim cevap vermemiz gerekiyor. Gücümüz neye yetiyorsa o kadarını yapıyoruz. Ekonomik gücümüz büyüdükçe bu hizmetler daha da artacaktır.”diye konuştu.

“BARIŞ PINARI HAREKATI İÇİN DUALAR EDİLDİ”
Program, Eyüpsultan Müftüsü Mustafa Mesten’in yaptığı dua ile devam etti. Barış Pınarı Harekatı’na katılan kahraman güvenlik güçlerimizin muzafferiyeti, şehitlerimiz ve gazilerimiz için dualar edildi.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Deniz Köken tarafından, İlçe Emniyet Müdürü Kumlu’ya 13 araç teslim edildi.
Sonrasında ise Başkan Deniz Köken ve İlçe Emniyet Müdürü Kumlu, birlikte polis aracına binerek, oluşturulan konvoyla Eyüpsultan Meydanı’na indiler.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir