Eyüpsultan AŞI’lanıyor!

Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Atak gazetemize yaptığı açıklamada, mahallelerde, camilerde, şantiyelerde, toplu iş yerlerinde vatandaşları aşıladıklarını belirterek,  “Yeter ki aşı olmak istesin vatandaş, toplu aşılama hususunda bize ulaşanlar olursa gidip aşılarız” diye konuştu.
Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Atak açıklamasında şunları kaydetti: “Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürlüğü mobil aşı ekipleri aşı önceliği olan tüm vatandaşlara randevusuz COVİD-19 aşısı yapmak üzere mahallelerde, camilerde, şantiyelerde, toplu iş yerlerinde vatandaşla buluşmaya devam ediyor. 1 seneyi aşkın süredir devam eden Covid-19 pandemisiyle mücadele kapsamında en etkin savunma aracı aşılar! Aşılamayı yaygınlaştırmak, toplum bağışıklığının sağlanmasında ve pandeminin sona ermesinde kritik role sahip. Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürlüğü mobil aşı ekipleri vatandaşların yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerin en yakınına kadar geliyor. Haftanın belirli günlerinde önceden duyurulan tarih ve noktalarda Covid-19 aşılama çalışmaları yürütülüyor. Ekipler, sahada öncelik sıralaması gelen tüm yaş gruplarına Covid-19 inaktif aşısı (Sinovac) ve Covid-19 mRNA (Biontech) aşılarını randevusuz olarak uyguluyor. Vatandaşlarımızın kimlik kartlarıyla birlikte, duyurulan noktalara başvurması aşı yaptırması için yeterli!
30 kişi ve üzeri toplu aşılama talepleri için Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.
İletişim: 0212 564 32 32   asisube.eyup@gmail.com”
Bu arada Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Atak, İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün haftalık aşı takvimini şöyle açıkladı:
25 Ağustos 2021 Çarşamba günü Güzeltepe Aile Sağlığı Merkezi Bahçesi 13:00 – 20:00 arası
26 Ağustos 2021 Perşembe günü Pirinççi Köyü 10:00 – 13:00 arası
27 Ağustos 2021 Cuma günü Eyüpsultan Camii, Düğmeciler Şevki Bey Camii, ve Yeşilpınar Pınar Camii 11:00 – 17:00 arası
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir