Eyüpspor’un geleceği Aydın

Eyüpspor’un geleceği Aydın

 

Eyüpspor Kulübü Başkanı Ali Recep Kızıltepe Eyüpspor’un dünü, bugünü ve geleceğiyle ilgili gazetemize bir açıklama gönderdi.

Eyüpspor Başkanı Recep Kızıltepe, 5 senede milyonlarca lira borç ödediklerini belirterek , “ Türk futbolunun asırlık çınarı Eyüpspor, 100. yılını kutladığı 2019’a umutla girmenin mutluluğunu yaşıyor. 2014 yılında batma noktasına gelen kulüp, kısa sayılabilecek bir süre zarfında düzlüğe çıkmayı başardı, Uçan kuşa borcu olan, tesislerine haciz, gelirlerine temlik konmuş haldeydi . İcralık olduğumuz tam 100 küsür dosya vardı. Çok şükür o günler geride kaldı. Tabi bu da Eyüp Sultan Belediye Başkanı ve Onursal Başkanımız olan Remzi Aydın’ın büyük çabaları sayesinde oldu” dedi.

Eyüpspor’un mali durumu geçmiş yıllardan çok daha iyi yeni dönemde kulübü çok daha sorunsuz daha iyi şartlarda devredeceklerini yeni yönetime bırakacaklarını ifade eden  Başkan Kızıltepe, “Artık gururla 100. yılımızı kutlayabiliriz. Amatöre düşme ihtimalimiz varken şimdi 2. Lig Beyaz Grup’ta yolumuza devam ediyoruz. Mali açıdan kendi liginin en iyi kulüplerinden biriyiz. TFF’ den borçsuzluk lisansı aldık. Futbol dışında 7-8 yeni branş kazandırdık. Başkan Aydın’ın girişimleriyle stadımızın tribünleri yenileniyor. Koltuk kapasitesi artacak, modern soyunma odaları ve skorbord olacak. Türk futbolunun temel taşlarından olan kulübümüz inanıyorum ki layık olduğu yere gelecektir” diye konuştu.

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 75
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir