Eyüpspor formasını terletmeye devam edecek

Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız, Hürriyet Spor Arena’ya yaptığı açıklamada, Eyüpspor formasıyla harika bir performansa imza atan Umut Bulut ile sözleşmesini uzatmak üzere sözleştiklerini belirtti.
Tarihinde ilk kez Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Eyüpspor’da attığı gollerle takımının zirve yarışında tutunmasına büyük katkı yapan Umut Bulut ile yeni sözleşme hazırlığı var.
Bu sezon çıktığı 15 maçta 9 gol atıp 3 asist yapan ve toplamda 12 gole doğrudan katkı yapan Umut Bulut hakkında konuşan Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız, 38 yaşındaki futbolcuyla sözleşmesini uzatmak için söz kestiklerini söyledi.
Spor Arena’ya konuşan Kulaksız; “Umut gerek iş ahlakı, gerek profesyonelliği, gerek takım içi liderliğiyle Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük değerlerden birisi. Kendisinden çok memnunuz. Umut Bulut’u Eyüpspor’a getiren unsur tamamen onun hedefleri. Futbolu ilk başladığı gün gibi oynuyor. Sezon sonu mukavelesi bitiyor ama biz kendisiyle sözleştik. İnşallah Umut Bulut, Süper Lig ‘de kırdığı rekorları egale ederek Eyüpspor formasını terletmeye devam edecek.” ifadelerini kullandı.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir