EYÜP KULÜPLER BİRLİĞİ YENİ YÖNETİMİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

Haber: Kemal Aydın
Geçtiğimiz günlerde olağanüstü kongresini yapan Eyüpsultan Kulüpler Birliği yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. Göreve yeni gelen başkan Ali Rıza Yavuz toplantıda yaptığı konuşmada ”Bütün kulüpler bizimdir ve ayrım yapılmadan gücümüz yettiğince her kulübümüzün sorunlarını aciliyetlerine göre gidermeye çalışacağız tabii ki gönül ister ki her şeyi en iyi şekilde yapalım bazı durumlarda zorlansak bile, birlik beraberlik içerisinde yapamayacağımız hiç bir şey olmaz” dedi.
İlk müjde: Kulüp aidatları kaldırıldı!
Ali Rıza Yavuz açıklamalarında, Eyüp Kulüpler Birliğine üye olan kulüplerden bundan sonra aidat alınmayacağını belirtti ve ”Spor alanında da çok şanslıyız Belediye Başkanımız Sayın Deniz Kökenin spora verdiği desteği hepimiz biliyoruz ve bundan sonrada Kulüpler Birliği yönetimi olarak yapacağımız projelerde Deniz Başkanımızın desteğini alacağız” dedi.
Toplantıya daha sonra Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken de katıldı. Yeni yönetimi tebrik eden Deniz Köken başarılar diledi ve her zaman kulüplerimizin yanındayız ve imkanlarımız doğrultusunda yanlarında olacağız dedi, kulüplerden beklentilerinin daha çok lisanslı sporcu olması diyen Deniz Köken ailelerle bire bir görüşme yapmalarını her evden en az bir çocuğun spor yapmasına teşvik etmeleri gerektiğini belirtti. Toplantı sonrası Deniz Köken, Ali Rıza Yavuz, Kulüpler Birliği yönetimi Parseller Spor Kulübü’nü ziyaret etti.
Toplantıya, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Metin Çırpan da katıldı.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir