Ev sahipliğini BBP yaptı!

Ev sahipliğini BBP yaptı!
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın ilçede birlik ve beraberliğin tesisi için başlattığı ve her yıl geleneksel hale gelen siyasi partilerle bayramlaşma programına bu yıl Büyük Birlik Partisi ev sahipliği yaptı.
Her bayram farklı bir siyasi parti başkanının ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Siyasi Parti Temsilcileri Bayramlaşma Programı’ bu bayram Büyük Birlik Partisi’nin ev sahipliğinde yapıldı.
Programa Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt Öztekin, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Yusuf Karademir, MHP İlçe Başkanı Barış Çatalbaş, CHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Yüksel, Saadet Partisi İlçe Başkanı Halit Özgür Atak ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Yusuf Karademir ile İlçe Emniyet Müdürü Birol Taşkoparan katılım sağladı.
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, 500 bin kişilik aile olan Kağıthane’de her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirterek, katılım gösteren herkese teşekkür etti.
Yerel ve ulusal gündemin değerlendirildiği programda Türkiye’nin dış güçlere karşı ekonomik açıdan adeta bir savaş verdiği ve bu dönemi de birlik beraberlik içinde kısa sürede atlatılacağı belirtildi.
Ekonomide yaşanan duruma rağmen Kağıthane’de yatırımların hız kesmeden devam ettiği açıklanırken; metro projeleri, kültür merkezleri, alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yakın zamanda tamamlanacağı açıklandı.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 10
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir