Ersin Yılmaz yeni projesini tanıttı..

Ve karşınızda 

Bölgemizin tanınan ve sevilen genç işadamlarından Ersin Yılmaz, hayata geçirdiği yeni projesiyle adından övgüyle söz ettiriyor.
“Sanal Atölyem” isimli bir dijital platformu hayata geçiren Ersin Yılmaz, bu projesiyle özellikle tekstil sektöründe ve  farklı tüm sektörlerde iimalat  yapan firmalar ile buna bağlı  fason atölyeleri buluşturacak. Aynı zamanda ev bütçesine katkı sağlamak isteyen ev hanımlarını da işverenle buluşturacak.
Konuyla ilgili olarak kendisiyle kısa bir röportaj yaptığımız Ersin Yılmaz sorularımızı şöyle yanıtladı:

Sanal Atölyem nedir?
Sanal Atölyem imalatçı firmaları fason atölyelerle bir araya getiren bir platformdur.
Sanal Atölyem’in amacı; firmaların ve atölyelerin iş gücünü yükseltip satışa sunacağı ve üreteceği ürünleri hızlı bir şekilde, atölye aramadan, Sanal Atölyem bünyesinde sisteme kayıtlı olan imalatçı firma ve atölyeleri bir araya getirmektir.

Böyle bir projeyi hayata geçirmek, aklınıza nereden geldi?
Piyasanın içindeki şartları düşünerek, uzun zamandan beri hayalini kurduğum bir projedir. Rabbimin izniyle bitirmek nasip oldu. Şöyle ki, atölyelerle iç içe olan bir insanım. Arkadaşlarım bana sürekli, “Atölyelerde iş kalmadı, bildiğin bir firma var mı?” diye soruyorlardı. Aynı zamanda piyasada gezdiğimde beni tanıyan firma sahibi arkadaşlarımın da aynı dertten musdarip olduklarını gördüm. Temin sürecinde sıkıntı yaşadıklarına şahit oldum. İmalatçı firma için büyük sıkıntı teşkil eden bu durum imalatçı firmaları atölye arayışına sevk ediyordu. İmalatçı için zaman çok önemlidir. Fason takipçisi + yakıt masrafı + zaman kaybı gibi durumları ortadan kaldırmak için Rabbimizin izniyle böyle bir uygulama geliştirdik.

Bu uygulama kimlere hitap ediyor, kimler yararlanabilir?
Bu uygulamadan tüm imalat sektörü ve buna bağlı olarak tüm fason atölyeler faydalanabilirler. Ayrıca bu projeyi geliştirirken ev hanımlarını da düşündük. Biliyorsunuz pandemiden dolayı tüm dünyayı etkisine alan ekonomik bir kriz var. Evlere iş vermek isteyen firmalar ve bu işleri evde yapmak isteyen ev hanımları var. Uygulamamızda “İhale aç” kategorisi var. Burada ihale açan firmalar ile ihaleye teklif verecek ev hanımları bir platformda buluşacaklar. Bu sayede evde iş yapmak isteyen bir çok ev hanımına ulaşıp, ev ekonomisine katkı sağlayacaklardır.  Kısaca projemizde kazan ve kazandır mantığı vardır.

 

Yurt dışı firmalara da hitap edecek misiniz?
Elbette edeceğiz. Bu uygulamamız milli bir projedir. Uygulamamız üzerindeki çalışmalarımız titizlikle devam etmektedir. Yurt dışı firmaları ülkemizde iş yapacakları firmalarla buluşturabilmek için uygulamamızda 5 dil seçeneği bulunmaktadır.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir