EMİN ATMACA, CHP’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

EMİN ATMACA, CHP’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Eyüp’ün tanınmış isimlerinden Emin Atmaca 7 Ekim 2018 Pazar günü CHP Eyüpsultan İlçe merkezi’ne bir açıklama yaparak Eyüpsultan Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu söyledi.
Atmaca açıklamasında şunları kaydetti:
Sevgili Dostlar, Değerli Misafirler.
Yaşamaktan büyük keyif aldığım, Eyüpsultan hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde, bir parçası olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nden Eyüpsultan Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı şu an itibariyle açıklamaktan gurur duyuyorum.
“EYÜPSULTAN’DA CHP İKTİDARINA ÖZLEM VAR’’
25 Yıldır Eyüpsultan’ı AKP yönetiyor. Sizce yönetebiliyor mu?
Halktan uzak ranta dayalı belediyecilik anlayışı Eyüpsultan’ın sorunlarına sorun katmıştır. Ulaşımdan, trafiğe, tapudan imara kadar bir çok sorunumuz var.
Cumhuriyet Halk Partisi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partidir, kadroları zengindir, birikimlidir ve ilkelidir. Eyüpsultan İlçemizi yönetebilecek güçtedir. Şundan emin olun. Sosyal demokrat belediyeciliği Eyüpsultan’da uyguladığımız da Eyüpsultan’ın her sokağı yaşanabilir, çağdaş ve modern sokaklar2dan oluşacak.
“ZALİMİN ZULMÜNE KARŞI MAZLUMUN SESİ OLACAĞIM”
Kimsesizlerin kimi, mazlumların sesi olmaya geliyorum. Eyüpsultan’da rantın değil halkın belediyesini kurmaya geliyorum. 25 yıldır AKP belediyeciliği yoksullukla mücadele etmiyor; yalnızca yoksulluğu yönetiyor. Sosyal demokrat belediyeciliğimizde istihdamı artıracağız. Sadece yardım etmekle yetinmeyen, eğitimden sağlığa, sanattan, ulaşımdan spora kadar yoksulları destekleyen, onlara öncelik veren bir hizmet anlayışını EYÜPSULTAN’DA hayata geçireceğiz.
HERŞEYİ ÖRGÜTÜMLE BERABER YAPACAĞIM
Ben partime örgütüme güveniyorum. Yarın Eyüpsultan Belediyesini aldığımızda belediyeyi örgütümle beraber yöneteceğim. Her alınan kararı siz değerli partili yol arkadaşlarımla beraber alacağım. Soyal demokrat belediyeyi Eyüpsultan’da hep beraber kuracağız. Altı ok Eyüpsultan’da gururla dalgalanacak.
Bu duygu ve düşüncelerle katılımlarınızla onurlandırdığınız bu özel gün için şükran ve minnetlerimi sunuyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Kazanan CHP olacak.”


EMİN ATMACA KİMDİR ?
1968 yılında Erzurum Karayazı doğdum. İlk, orta ve lise tahsilimi Karayazı’da tamamladım. Lisans eğitimimi Amerika Atlantik Ünüversitesi Uluslararası İnşaat Fakültesi’nde tamamladım. Siyasi hayatıma 1990 yılında CHP Erzurum İl örgütüne kaydolarak başladım. 1996-1999 yılları arasında Erzurum Karayazı CHP İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. 1999 Yılında İstanbul’a gelerek Atmaca Şirketler Grubunun başına geçtim ve 2011 yılında İstanbul’da vergi rekortmeni oldum. 2003- 2008 yılları arasında Alibeyköy Spor Kulübü Başkanlığı yaptım. Ve Alibeyköy Spor’u tarihinde ilk defa 2.Lige çıkardım. Erzurum Vakfı, Eyüp Erzurumlular Derneği, Aktif Doğu ve Güneydoğu İşadamları Derneği kurucuları arasında yer aldım. 2015 yılından bu yana Aktif Doğu ve Güneydoğu İşadamları Derneği Başkanlığı’nı yürütmekteyim. Evli ve altı çocuk babasıyım.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir