Emel Bilenoğlu ziyaretlere başladı

Emel Bilenoğlu ziyaretlere başladı

CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı emel Bilenoğlu 31 Mart Yerel seçimlerine çalışmalarına, Eyüpsultan Camii’nde dua ederek başladı.

Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek,Eyüpsultan Muhtarlar derneği Başkanı Birol Birkardeşler, Pir Sultan Kültür Derneği ve Cem Evi Başkanı Hüseyin Güzelgül, Eyüpsultan Müftüsü Mustafa Mesten, İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adil Yıldırım ve İlçe Teşkilatını,Sadet Partisi İlçe Başkanı İlker Çiftçi’yi ve Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürünü ziyaret ederek sürdürdü.

Bilenoğlu Saat 10.00 da Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek’i makamın da ziyaret etti. Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek Emel Bilenoğlunu kapıda karşıladı. Kaymakamlık toplantı odasında ağırladığı Emel Bilenoğlu ve arkadaşlarına Osmanlı şerbeti ikram etti ve bir süre sohbet ettiler. Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek CHP Eyüpsultan Belediye Başkanı Emel Bilenoğlunu kapıya kadar eşlik ederek uğrladı ve çalışmalarında başarılar diledi.

Emel Bilenoğlu Kaymakamlık ziyareti sonrası Rami Cuma Mahallesine giderek Muhtarlar Derneği Başkanı Birol ziyaret etti, ardından Alibeyköy’e geçerek Pir Sultan Abdal Kültür Derneği ve Cem evini ziyaret etti.

Emel Bilenoğlu’nun Pir Sultan Kültür Derneği ve Cem Evi ziyaretine CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan Akçiçekte eşlik etti Hüseyin Güzelgül ile bir süre sohbet ettiler. Hüseyin Güzelgül Emel Bilenoğlu’na Başarılar diledi.

CHP Eyüpsultan Belediye Başkanı Emel Bilenoğlu saat 14.00 da Eyüpsultan Müftülüğüne gelerek Eyüpsultan Müftüsü Mustafa Mesten’i makamında ziyaret etti. Müftü Mesten, Emel Bilenoğlu’na Kuranı Kerim hediye etti.

Bilenoğlu’nun sonraki ziyareti, Millet İttifakı’nın diğer güçlü partisi  İyi Parti’nin  Eyüpsultan İlçe Başkanlığına oldu.  Emel Bilenoğlu’nun İyi Parti ziyaretine CHP Eyüpsultan İleç Başkanı Sinan Akçiçek, CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan da eşlik etti.

Emel Bilenoğlu’nu İyi Parti İlçe Başkanı Adil Yıldırım kapıda karşıladı.

Emel Bilenoğlu’nun ziyareti esnasın da pasta kesildi ve ikram edildi.

İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adil Yıldırım hoş geldin konuşması yaptı. Adil Yıldırım Konuşmasın da şu ifadelere yer verdi;

Büyük özverilerle Genel Başkanımız Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çalışmaları sonucu milet ittifakının Eyüpsultan ilçemizde devam etmesi yönünde karar alınmıştır. Bu karar neticesin de Eyüpsultan Belediye Başkan Adayımız Emel Bilenoğlu hepimizin adayıdır. Eyüpsultan’da ki bu kötü yönetim biçimine Allah’ın izni vatandaşlarımızın da tercihi ile 31 Mart yerel seçimlerin de adayımız Emel Bilenoğlu’nu Başkan yapacağız hep birlikte Eyüpsultan ilçemizin sorunlarını çözeceğiz dedi.

Emel Bilenoğlu Saadet Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanlığına gelerek İlçe Başkanı İlker Çiftçiyi makamında ziyaret etti .Saadet Partisi İlçe Başkanı İlker Çiftçi, Emel Bilenoğlu’na çalışmalarında başarılar diledi.

 

Bilenoğlu günün son ziyaretini Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptı. Eyüpsultan İlçe  Emniyet Müdürü Ömer Kumlu’yu makamın da ziyaret eden Emel Bilenoğlu Müdür Ömer kumlu ile bir süre sohbet etti fikirlerini aldı.

Kaynak: Haberetkin

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 230
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir