EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ’NDE KEDİLERİ KİM ÖLDÜRÜYOR?

HAYVAN SEVERLER AYAKLANDI!

EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ’NDE KEDİLERİ KİM ÖLDÜRÜYOR?

Edirnekapı Şehitlik çevresindeki mezarlıklarda birçok kedinin vahşice öldürülmesi hayvan severleri ayağa kaldırdı. Geçtiğimiz Nisan ayı sonunda sosyal medya üzerinden yetkililere durumu anlatan hayvan severler duruma çözüm bulunamamasından şikayetçiler.
Edirnekapı Şehitliği, Sakızağacı Cami yakınlarında yaşayan kedileri besleyen vatandaşlar kedilerin sayısında bir azalma olduğunu fark ederek mezarlıkta bir araştırma yaptılar.  Mezarlığı dolaşan hayvan sevenler korkunç bir manzara ile karşılaşarak,  İç organları dışarı çıkmış, patileri yakılmış, ikiye kesilmiş şekilde vahşice öldürülmüş kedilerin cesetlerini buldular.
Sosyal medya üzerinden öldürülmüş kedilerin fotoğraflarını da paylaşan hayvan severler yaptıkları yorumlarda olayın faillerinin bulunmasını isterlerken bazı yorumcular sansar gibi vahşi hayvanların kedileri öldürmüş olabileceğini belirttiler.
Bazı yorumcular ise kedi ölümlerinin görünenden daha fazla olduğunu, ancak mezarlıklarda görevli temizlik personeli tarafından alındığını belirterek konunun ayrıntılı bir şekilde incelenmesi gerektiği üzerinde durdular. Bazı yorumcular ise seri bir katilin kedileri öldürdüğünü belirterek emniyet yetkililerinin ve belediyenin bu bölgede araştırma yapması gerektiğini, gerekirse fotokapan kurulmasını ve mobese kameralarından faydalanarak bu ölümlerin bir an önce çözülmesi gerektiğini söylediler.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir