Deniz Köken: Köylerimizle bağlarımızı kesmememiz gerekiyor

Deniz Köken: Köylerimizle bağlarımızı kesmememiz gerekiyor

Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Bartın Ulus Şirinler Köyü Merkez Mahallesi Derneği’yle ‘Söz Sizde’ etkinliği kapsamında kahvaltı programında bir araya geldi.

Eyüpsultan Belediyesi Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltı programına Deniz Köken’in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan adayı Deniz Köken, kahvaltı programında vatandaşların dilek ve temennilerini dinleyerek kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

“EYÜPSULTAN’IN KARDEŞ KÖYLERİ OLACAK”

Anadolu’daki köylerin yaşatılması adına önemli çalışmaların yapılacağını belirten Köken, şöyle devam etti:

“Ben derneklerimizle düzenlenen her programda şunu söylüyorum ‘Biz Anadolu’yu kalkındıracağız, Anadolu da Türkiye’yi.’ Dernekler birliğiyle yaptığımız görüşmede örnek köy çalışmasını yapacağımı söyledim. Eyüpsultan’ın kardeş köyleri olacak.

Köylerimizle bağlarımızı kesmememiz gerekiyor. Bu anlamda derneklerimizle yapacağımız istişareler sonucunda farkındalık yaratacak güzel çalışmaları ortaya koyacağız. Yeni neslimiz geldikleri yerleri unutmayacak, kırsal bölgelerimiz canlılıklarını koruyacak..”

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir