Deniz Köken İSKİ Personeliyle Buluştu

Deniz Köken İSKİ Personeliyle Buluştu

 

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultan İSKİ Şube Müdürlüğü personeliyle buluştu…

İSKİ Eyüpsultan Şube Müdürü Abdüsselam Altunkaynak ve İSKİ Eyüpsultan Şube Müdür Yardımcısı Alim Taşkın’ın da katıldığı buluşmada Deniz Köken personelin dilek ve isteklerini dinledi, sorularını cevapladı.

“İnşallah kendisini burada başkan olarak da ağırlayacağız”

İSKİ Eyüpsultan Şube Müdürü Abdüsselam Altunkaynak, buluşmada yaptığı konuşmada, İSKİ personeline “Başkanımız, 10 sene Eyüpsultan’da belediye başkan yardımcılığı yapmış. İnşallah kendisini burada başkan olarak da ağırlayacağız. Bunların hepsi sizin sayenizde olacak” dedi.

“Şehirlerin imarını inşa ederken insanın inşasını ihmal etmeme düsturuyla yola çıktık”

Yaşanabilir bir şehri birlikte inşa etmek istediklerini ifade eden AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, ‘şehirlerin imarını inşa ederken insanın da inşasını ihmal etmeyelim diye bir düsturla yola çıktıklarını’ kaydetti. Köken konuşmasına şöyle devam etti: “Napolyon, ‘Eğer dünya bir ülke olsaydı İstanbul onun başşehri olurdu’ demiş. İstanbul bir ülke olsa Eyüpsultan onun başşehri olur diyoruz. Ve başşehre uygun bir metropol şehri, Eyüpsultan’da neler yaparız neler yapamayızı tartışarak, insanlardan fikir alarak, ortak aklı öne çıkararak, bunu da doğru kanallara ulaşarak, doğru cevaplar alarak yapmalıyız. Çok konuşarak değil çok dinleyerek bir şehircilik yapmak istiyoruz. Bu konuda hepinizin desteğini istiyoruz, gönlünüzü istiyoruz”.

Son olarak dilek ve temennileri dinleyen Deniz Köken, personelin sorularını yanıtladı.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 41
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir