DENİZ KÖKEN GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURUYOR!

DENİZ KÖKEN GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURUYOR!

Yerel yönetimler kariyerinde 25 yılı dolduran Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Eyüpsultanlı vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Cumhur İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, İstanbul Eflanililer Derneği’nin düzenlediği ‘Karabüklüler Eyüpsultan’da Buluşuyor’ adlı etkinliğe katıldı.
Eyüpsultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen geceye Başkan Adayı Deniz Köken’in yanı sıra Eflani Kaymakamı Sinan Aşçı, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Aykaç, AK Parti Eyüpsultan Seçim Koordinasyon Merkezi Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yavuz, AK Parti Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Düzenlenen geceye katılan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Köken, salondaki tüm davetlilerin masasına giderek selamlaştı, hatıra fotoğrafı çektirdi.
Öte yandan Köken, katıldığı etkinliğin ardından Duygu Temiz ve Aydın Ekşi çiftinin nişan törenine katılarak genç çifte ve ailesine mutluluklar diledi.


“2023 YILINA GİRERKEN DİRİ VE ZİNDE OLMAMIZ LAZIM”
Gerçekleşen etkinlikte konuşan Köken, Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yaparak şu sözleri kaydetti:
“2019-2023 yıllarını kapsayacak olan bu yerel seçim, aslında birilerinin belediye başkanı olma meselesi değildir. Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılının ikinci yüzyıla devri meselesidir. Burada anlatmak istediğim bizimle birlikte şehircilik, birinci yüzyılı bitirip ikinci yüzyıla geçecektir.
Tarihe baktığımız zaman imparatorluklar ilk yüzyıl içerisinde kendilerine yeni formüller bulamazlarsa hep sıkıntı yaşamışlardır. Birisi ekonomisini değiştirir, birisi piyasasını değiştirir. Bunun için bizim de 2023 yılına girerken diri ve zinde olmamız lazım. Cumhur İttifakı bu yüzden kurulup beraber seçime girme kararı alınmıştır.”


“HER DERNEĞİMİZİN BİR KÖYÜNÜ KARDEŞ ŞEHİR YAPACAĞIM”
Anadolu’daki köyleri kalkındırmanın ülkeye büyük katkılar yapacağını belirten Köken, şöyle devam etti:
“Ben dernekler birliği toplantısında şunu söyledim: Her derneğimizin bir köyünü Eyüpsultan’a kardeş şehir yapacağım. Buradaki kalabalığa baktığım zaman birinciliği Eflanililer almış gibi gözüküyor. Örnek köy projemizle birlikte derneklerimizle yapacağımız çalışmalar sonunda belirlenen köylere farkındalık yaratacak çalışmalar yapacağız.
Böylelikle biz Anadolu’yu kalkındıracağız, Anadolu da Türkiye’yi. Bu gece bizimle beraber olan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum, hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.”

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 34
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir