DENİZ KÖKEN, BERBER VE BAYAN KUAFÖR ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

DENİZ KÖKEN, BERBER VE BAYAN KUAFÖR ESNAFIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

“Sizler İnsanları Güzelleştiriyorsunuz Bizler de Şehirleri Güzelleştireceğiz”

Cumhur İttifakı’nın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Alibeyköy Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı programında, Eyüpsultan’da faaliyet gösteren berber ve bayan kuaför esnafıyla bir araya geldi.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi saha çalışmalarına ve esnaf buluşmalarına devam eden AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, bu kapsamda düzenlenen kahvaltıda, berber ve kuaför esnafının sorunlarını dinledi ve görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ve Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı kahvaltıda Deniz Köken Eyüpsultan’ı nasıl bir anlayışla yöneteceğinden bahsetti.

“SİZLER İNSANLARI GÜZELLEŞTİRİYORSUNUZ BİZLER DE ŞEHİRLERİ GÜZELLEŞTİRECEĞİZ”

Şehirde iş varsa yerleşimin de olacağını ifade eden Deniz Köken, şöyle devam etti:

“Bir tarafında çocuğu, genci, yaşlısı, kadını ve engellisinin rahat yaşam sürebildiği, bir tarafında da üreten bir şehir olmalı. Şehre zarar vermeden üreten bir şehir… Yerleşimin etrafında kendine has rahatlamayı da sağladığımızda ortaya daha huzurlu daha müreffeh bir yapı çıkıyor. Yani insanlar mahallesinde rahat ederse iş yerine de bu yansıyor onun da ülkeye faydası oluyor.

Siz insanları güzelleştireceksiniz. Bizler de şehri güzelleştireceğiz.  Bu yerel seçimlerle birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin birinci yüzyılını bitirerek ikinci yüzyılına gireceğiz. 2023’e nasıl gireceğiz? Güçlü mü gireceğiz? Bu seçimlerde buna karar vereceğiz. Kalkınma yerelden başlar. Biz yerelden bu ülkeyi kalkındırırsak, Türkiye Cumhuriyeti de kalkınmış bir ülke olacaktır.

Daha modern şehirlere ihtiyacımız var. Sizlerin sorunlarını biliyorum. Yakından takip ettim. Çocuklarınıza lüks binalar mı bırakmak istersiniz yoksa yaşanılabilir bir çevre mi? Tabii ki güzel bir çevre. Birlikte çalıştaylar yapacağız. Şehrimizi nasıl oluşturacağımıza birlikte karar vereceğiz.”

ADEM KOÇYİĞİT: KADININ, ÇOCUKLARIN, YAŞLILARIN, GENÇLERİN ÖN PLANDA OLACAĞI PROJELERİMİZ OLACAK

Toplantıda söz alan AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Önemli bir seçimin arifesindeyiz. İstanbul’da son Başbakanımız ve Meclis Başkanımız Binali Yıldırım ile seçime giriyoruz. Kendisi sadece İstanbul’da gerçekleştirdiği projelerle değil, Tüm Türkiye’de gerçekleştirdiği projelerle hayatımızı kolaylaştırdı.

Havayollarını halkın yolu yaptı. Bölünmüş yollarla insanların gönüllerini birbirine bağladı. Marmaray, Avrasya Tüneli projeleri hepimizin hayatlarını kolaylaştıran projeler oldu. Eyüpsultan’da ise 25 yıllık belediyecilik tecrübesiyle, yerel yönetimler konusunda bir marka olmuş Deniz Köken başkanım ile yola devam edeceğiz.

Projelerimizi açıklayacağız. Kadının, gençlerin, çocukların, yaşlıların ön planda olduğu projelerimiz olacak. Biz başkaları gibi şunu yapacağız. Bunu yapacağız demiyoruz. Deniz Başkanımın yaptıkları ortada. Deniz Başkanım, 25 yıl boyunca hayata geçirdiği yüzlerce projenin bir çoğunu Eyüpsultan’da hayata geçirecek inşaallah.”

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir