Deniz Köken, “Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar” programına katıldı

“5 YILDA 5 BİN GENCE İŞ SAĞLAYACAĞIZ”

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Alibeyköy Osmanlı Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen “Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar” programına katıldı.

Geceye, Cumhur İttifakı Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Deniz Köken’in yanı sıra, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, MHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayları, Büyük Osmanlı Derneği, Fetih 1453 Derneği, Fatih’in  Torunları Derneği, Yesevi Alperenler Derneği, Eyüpspor Taraftarlar Derneği, Giresun Espiye Aralıcak Köyü Derneği, Pınar Camii ve Kuran Kursu Derneği, Sivas Zara Korkut Köyü Derneği, Osmanlı Team Araç Grubu, Eyüpsultan Giresunlular Derneği, Alibeyköyspor Taraftarlar Derneği, Kazım Karabekir ve Mevlana Mahallesi Gençlik Derneği, Yeşilpınar Merkez Camii Derneği, Yeşilpınar Spor Kulübü, Giresun Alucra Çakraklılar Derneği, Kemerburgaz Karadenizliler Derneği, Kemerburgaz Güzelleştirme Derneği, Kemerburgaz Spor Kulübü, Eyüpsultan Gümüşhaneliler Derneği, Gostivarlılar Derneği, Eyüpsultan Şoförler Odası, Eyüpsultan Yozgatlılar Derneği yöneticileri ve üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Seçim ziyaretleri sırasında vatandaşlardan iş noktasında talep geldiğini belirten Köken, “En çok aldığım talep iş, esnaf ziyaretlerinde ceplerim doluyor, kağıt koyuyorlar. 5 yılda 5 bin gence iş sağlayacağız diye projemizi bunun üzerine bina ediyoruz” dedi.

Cumhur ittifakı AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar Programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Dualarla başlayan Programda 31 Mart yerel seçimine günler kala Cumhur İttifakı’nın birlikteliğinin önemine dikkat çekildi. Programda vatandaşlara seslenen Köken, ilçede seçilmesi halinde gerçekleştireceği projeleri anlatırken seçimler için vatandaştan destek istedi.

 “5 YILDA 5 BİN GENCE İŞ SAĞLAYACAĞIZ”

Seçim ziyaretlerinde kendisinden en çok iş istendiğini dile getiren ve istihdam konusunda yeni alanlar oluşturmak için çalışmalar gerçekleştirileceğini belirten AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, “ En çok aldığım talep iş, esnaf ziyaretlerinde ceplerim doluyor. Cebime kağıt koyuyorlar akşamları bakıyorum. Hedefimiz şu bu şehirde 0-19 yaş grubunun şehre oranı yüzde 28, yaklaşık yüz bin çocuk ve genç var. Bunları bizim mutlaka hem faaliyetlerle hem de istihdamla ilgili yönlendirmemiz, önlerini açmamız lazım. 5 yılda 5 bin gence iş sağlayacağız diye projemizi bunun üzerine bina ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 “HER KESİME DOKUNMAK İSTİYORUZ”

Genç yaşlı, kadın erkek her kesime yönelik projelerle vatandaşla hizmet etmek için yola çıktıklarını ifade eden Başkan Adayı Köken, “Rami’deki milli kütüphaneyi şehirle entegre ederek ve havalimanına hizmet veren kurumların lojistik merkezlerini bu güzergahta hizmet verir hale getirmek suretiyle epey bir bölümü iş imkanına çevirmiş olacağız. Biz her kesime dokunmak zorundayız. Çünkü birbirinden bağımsız hareket edemeyiz. Bu şehirde yaşayan bütün canlıları hayvanlar da dahil, hepsinin haklarını sosyal alanlarını kullanabilme konusunda ortak mücadele etmemiz lazım” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir