Deniz Köken: “Amacımız Yeşilpınar Merkez Camii’ni Ramazan’a Yetiştirmek”

Deniz Köken: “Amacımız Yeşilpınar Merkez Camii’ni Ramazan’a Yetiştirmek”

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, Cuma namazı sonrası Yeşilpınar Camii’nde vatandaşlara lokma dağıttı, akabinde çevre esnafını ziyaret etti. İnşaatı devam eden Yeşilpınar Merkez Camii’ni gezen Deniz Köken, “Amacımız en azından Ramazan’da teravihe yetiştirmek” dedi.

Eyüpsultan’ın Yeşilpınar Mahallesi’nde bulunan Pınar Camii’nde Cuma namazını kılan AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, cami çıkışı vatandaşlara lokma dağıttı, akabinde çevre esnafını ziyaret etti.

Esnafın dertlerini dinleyen ve sorularını cevaplayan Köken, güzel dönüşler aldıklarını ifade etti.

Öte yandan Köken, esnaf ziyareti sırasında yapımı devam eden Yeşilpınar Merkez Camii’ni gezerek incelemede bulundu.

“Ana sorunumuz otopark ve trafik sıkışıklığı”

Yeşilpınar’ın otopark ve trafik sorununu çözeceklerini belirten AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, “Önce Pınar Camii’nde lokma dağıtarak başladık her Cuma olduğu gibi. Yeşilpınar halkımızla ve esnafımızla geziyoruz, dertlerini dinliyoruz. Yeşilpınar bizim memleketimiz zaten. Hepsi dostlarımız. Dostlar buluşması gibi oldu aslında burada. Güzel de dönüşler alıyoruz. Yeşilpınar esnaf ziyaretimizi bugün teşkilatımızla birlikte yapıyoruz. Sorunları dinliyoruz. Ana sorunumuz otopark ve trafik sıkışıklığı. Spor sahalarının eksikliği. Bunları karşılıklı teyit ediyoruz. Çözeceğiz inşallah” dedi.

“Amacımız Ramazan’da teravihe yetiştirmek”

İnşaatı devam eden Yeşilpınar Merkez Camii’nde incelemelerde bulunan Köken, “Yeşilpınarımızın Merkez Camii’ni en kısa zamanda bitirebilmek için bütün kollarımızla faaliyete geçtik, çalışıyoruz. Amacımız en azından Ramazan’da teravihe yetiştirmek. Bununla ilgili arkadaşlar çalışacak” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir