CHP’ye değil, Emel Bilenoğlu’na oy vereceğim!

CHP’ye değil, Emel Bilenoğlu’na oy vereceğim!

Seçim çalışmalarını sürdürdüğü her mahallede, Emel Bilenoğlu ile vatandaşlar arasında ilginç diyaloglarda yaşanmakta. Çırçır mahallesinde yürüttüğü seçim çalışmaları sırasında yanına gelen bir hanım Emel Bilenoğlu’na “CHP’ye hayatım boyunca oy vermedim. Ama bu seçimde size kesinlikle oy vereceğim. Altını çizmek istiyorum ben CHP’ye oy vermiyorum sizin şahsınıza oy vereceğim. Çünkü kazandığınızda, şu an lisede okuyan benim kızıma rol model olacak ve kızım da emek verip çalışıldığında başarıldığını sizden görecek. Kızım da bir kadının Eyüpsultan başta olmak üzere bu ülkede hakkı olan her makama geldiğini bilecek” dedi.


Bu sözlere Emel Bilenoğlu,” doktorlar, avukatlar, mimarlar, bilim adamları, başkanlar, başbakanlar hatta belediye başkanları yetiştiren kadınlar, anneler o makamları da gerektiğinde onlar kadar hatta onlardan daha iyi yöneteceğimizi göstermeliyiz. Sizin beni kendi kızınıza rol model olarak görüyor olmanız beni çok mutlu etti. Lakin bir o kadar da sorumluluğumu artırdı. Sizin kızınız başta olmak üzere her kadının her kızın umudunu çoğaltmak için emin olun ki daha çok çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Millet İttifakının Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, Rami Cuma mahallesinde seçim koordinasyon merkezi açılışını yaptıktan sonra mahalle esnafı ve vatandaşlarıyla bir araya geldi. Gittiği her mahallede vatandaşları dinleyip projelerini anlatan Emel Bilenoğlu, Rami Cuma mahallesinin esnafının ve vatandaşının sıkıntılarını ve dertlerini dinledi.

Yaşanan ekonomik sıkıntılar, ulaşımda yaşanan sıkıntılar ve esnafın siftah etmeden kepenk kapattığına dair sıkıntıları dinleyen Emel Bilenoğlu, “31 Mart akşamı Eyüpsultan’a ilk yapacağımız hizmet, ötekisi olmayan bir yarına uyanma hizmeti olacak. Eyüpsultan’da kaybolan umudun, barışın ve kardeşliğin filizlendiği ve her gün büyüyerek Eyüpsultan’dan başlayarak İstanbul’u saracağı bir gün olacak. Biz öyle uçuk kaçık projelerle halkımızın karşısına çıkmadık ve çıkmayacağız. Ayakları yere basan ve insan odaklı projeler sunuyoruz. 53 yılda yapılmayacak 53 proje ile çıkmanın siyasetteki adı hamasettir. Birilerinin çıkıp ta sorması lazım eğer bugün bile Eyüpsultan’a 53 proje lazımsa, 25 yıldır yaptığınız nedir. Ya 25 yıl boyunca yattığınızı kabul edin ya da, değil Eyüpsultan Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile bile yapılmayacak bu projelerin hamaset olduğunu kabul edin” dedi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir