CHP’de nöbet değişimi

SARITAŞ GÖREVE BAŞLADI

5 Ocak 2020 Pazar günü 37’nci olağan kongrede CHP İlçe Başkanı seçilen Doğan Sarıtaş, Sinan Akçiçek’ten görevi devir alarak başkanlık koltuğuna oturdu.
08.01.2020 Çarşamba günü ilçe Başkanlığın da düzenlenen devir teslim törenine CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Sarıtaş’ın başkanlık yarışındaki rakiplerinden Ali Ekber Cömert ve kalabalık bir partili grubu katıldı.
İlçe Başkanı adaylarından Saim Diken, cenaze dolayısı ile Ankara’da bulunması sebebiyle devir teslim törenine katılamadı, ancak arayarak İlçe Başkanı Doğan Sarıtaş’a başarılar diledi.
Devir teslim törenin de eski İlçe Başkanı Sinan Akçiçek yapmış olduğu konuşmasın da ; “Demokrasi şöleni havasın da geçen 37 olağan kongremizde İlçe Başkanı seçilen Doğan Sarıtaş kardeşime çıkmış olduğu bu kutsal görevde kendisine ve yönetim kurulu arkadaşlarına başarılar dilerim” dedi.
Devir teslim töreninde CHP Eyüpsultan İlçesinin emektar sekreteri Nuri Hacıoğlu’da unutulmadı , Nuri Hacıoğlu’na eski İlçe Başkanı Sinan Akçiçek ve Başkan Doğan Sarıtaş teşekkürlerini sundular.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir