Cevdet Yıldız: Eyüplüler’in gönüllerine talibiz!

Cevdet Yıldız: Eyüplüler’in gönüllerine talibiz!

Eyüpsultan’ın yakından tanıdığı, sevilen isimlerden, Eyüpsultan Belediyesi Yazı İşleri Müdürü, eski Zabıta Müdürü Cevdet Yıldız Ak Parti’den Eyüpsultan Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

12 Kasım 2018 Pazartesi günü oldukça kalabalık bir grupla ak Parti İlçe Merkezi’ne gelen Cevdet Yıldız evraklarını İlçe Başkanı Adem Koçyiğit’e teslim etti.
Kendisini destekleyenlerle önce Eyüp Zabıta Müdürlüğü önünde buluşan Cevdet Yıldız, buradan kalabalık bir grupla Eyüpsultan Camii’ne yürüdü. cevdet Yıldız’ın önemli bir destekçisi olan Darülaceze Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı, burada bir konuşma yaparak, Cevdet Yıldız’ın çok başarılı olacağına inandığını belirtti. Burada kendisini bekleyen destekleyicileriyle buluşarak, Eyüpsultan Camii’nde öğle namazını kıldı. Ardından Ak Parti İlçe Merkezine yürüyen Cevdet Yıldız’A esnaflar ve vatandaşlar büyük bir ilgi gösterdiler.


Ak Parti İlçe Merkezi’nde İlçe Başkanı Adem koçyiğit ile görüşen ve belgelerini teslim eden Cevdet Yıldız’ın aday adaylığı tesçillenmiş oldu. İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ile Cevdet Yıldız, kendilerini toplantı salonunda bekleyen destekçileriyle bir araya geldiler.


İlçe Başkanı Adek Koçyiğit tüm adaylara bu mücadelerinde başarılar dilediğini belirtirken, Cevdet Yıldız da yaptığı kısa konuşmada, ” Sloganımız Gönül İttifakıdır. Eyüplülerin gönüllerine, kalplerine talibiz. Bunu zaten hehşerilerimize kanıtladık. Adaylık konusunda sonuç ne olursa olsun üzerimize düşeni yapacağız” dedi.
Cevdet Yıldız’ın adaylık başvurusu sırasında kendisini destekleyenler arasında Eyüplüler’in yakından tanıdığı isimler olan Ahmet Malatyalı, Ziye Purde, Vahit Olgun, Lokman Çelik gibi isimlerin olması Cevdet yıldız’ın kuvvetli bir aday adayı olduğunun en önemli göstergesi oldu.

 

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir