Çelenk sunma merasimi yapıldı

Cumhuriyet Bayramı kutlama törenleri çerçevesinde Atatürk anıtına çelenk sunma  merasimi tüm yurtta olduğu gibi Eyüpsultan’da da yapıldı.
28 Ekim 2021 Perşembe (Bugün) saat 13:00’te yapılan Çelenk sunma merasimine Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, Garnizon Komutanı adına Albay Hakan Ersezer. Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Filistin Başkonsolosu  Hanaa Aburamadan, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri,  muhtarlar ve vatandaşlar katıldılar.
Çelenk Sunma merasiminde ilk Çelengi Eyüpsultan Kaymakamı  İhsan Kara sundu. Ardından Garnizon çelengini Albay Hakan Ersezer ve Belediye Çelengini Başkan Deniz Köken sundular. Resmi tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından  sona ererken, sunucunun anonsunun ardından sırasıyla Ak Parti, CHP, MHP, İyi Parti, Deva Partisi, Gelecek Partisi ve Vatan Partisi ilçe başkanları çelenklerini sundular.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın Çelenk sunma merasimi burada son bulurken, 29 Ekim 2021 Cuma günü saat 09:30’da Kaymakam Kara’nın tebrikleri kabul edeceği ve resmi törenin 10:30’da EKSM’de yapılacağı öğrenildi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir