BÜYÜK AİLEDEN BÜYÜK YÜRÜYÜŞ

BÜYÜK AİLEDEN BÜYÜK YÜRÜYÜŞ

Millet İttifakının Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel BİLENOĞLU’na destek ve dayanışma vermek adına düzenlenen BAHARA MERHABA YÜRÜYÜŞÜ tam anlamıyla görkemli geçti.

CHP İlçe Başkanı Sinan AKÇİÇEK, İYİ İlçe Başkanı Yaşar ER’in de katıldığı Bahara Merhaba Yürüyüşüne katılanlar arasında, 2009 yılında CHP Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Ali Galip MAMAL, 2014 yılında CHP Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Ferzan ÖZER, 2019 CHP Belediye Başkan Aday Adayları Saim DİKEN, Cahit ATEKER, Cemal ÖZDEMİR, Hayri HAS ile birlikte CHP Eski İlçe Başkanları olan, Mehmet Ali SEVİM, Safi KARAYALÇIN, Ali TURAN, Haydar PARLAK ile birlikte bine yakın partili katıldı.

Sunumunu Mehmet Ali SEVİM’in yaptığı Bahara Merhaba Yürüyüşü Rami Cuma Mahallesi meydanında bando eşliğinde başlayıp, Rami Yeni, İslambey, Farhri Korutürk Caddesinden Eyüp Merkez ve ardından Nisanca Mahallesi Meydanında son buldu.

Uzun zamandan beri parti içinde ayrışma var dedikodularına da son veren Büyük Aile Yürüyüşü seçime sayılı günler kala parti içi dayanışmanın en güzel örneğini olarak kendisini gösterdi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 81
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir