Buğra Kavuncu Eyüp Kulüpler Birliği’ni ziyaret etti

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Eyüp Kulüpler Birliğini ziyaret ederek Başkan Murat Çelik ile görüştü.
Ziyaret 2 Temmuz 2021 Cuma günü gerçekleşti. Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Murat Çelik yaptığı konuşmada Buğra Kavuncu ve heyetine hoş geldiniz derken, Eyüp Kulüpler Birliğine ilk kez il başkanı seviyesinde bir ziyaret yapıldığını belirtti ve Buğra Kavuncu’ya teşekkür ederek, Eyüp Kulüpler Birliği hakkında bilgi verdi.
Murat Çelik’ten sonra konuşan  Başkan Buğra Kavuncu genel ve yerel siyaset üzerinde çeşitli konulara değindi. Sadece muhalefet etmek için yapılan iyi şeyleri görmezden gelmeyeceklerini belirten Başkan Kavuncu, bilim adamlarının açıklamaları doğrultusunda Kanal İstanbul’a da karşı olduklarını söyledi.
Başkan Kavuncu, gazetemiz Medya Haliç’in kurucularından ve Genel yayın Yönetmeni olan Hakan Hapcıoğlu’nun yerel basın konusundaki sorusuna cevap verdi. Yandaş basın tarafından büyük bir linç kampanyasına maruz kaldığını, aylar boyunca süren mahkeme sürecinden haklı çıktığını ve bunu belgelediğini belirten Başkan Kavuncu kendisine linç girişiminde bulunan yandaş medyanın bu haberi tek bir satır bile yayınlamadığını söyleyerek, yerel basına daha yakın duracaklarını belirtti.
Eyüp Kulüpler Birliğindeki toplantının ardından Eyüp Stadında da incelemeler yapan Başkan Buğra Kavuncu’ya, Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Murat Çelik bir forma hediye etti.
İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun Eyüp Kulüpler Birliği ziyaretine İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Erhan Özkan, İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Mehmet Hulusi Sıvacı, İyi Parti Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Yıldırım, Eyüpspor Kulübü Müdürü Coşkun Doğrul, ile Hakan Buruk, Erol Kutval, Rafet Altınkaynak ile partililer katıldılar.
Eyüpspor Kulübü Başkanı Murat Özkaya ile Asbaşkan Fatih Kulaksız Eyüpspor’un Bolu’da ki kampında olduklarından toplantıya katılamadılar.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir