Emel Bilenoğlu Eyüp merkezde esnafı gezdi

Bilenoğlu: Stat projesi yeterli değil

Millet İttifakı’nın CHP’den Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu Eyüpsultan Merkez’de esnaf ziyaretleri yaptı.

Bilenoğlu ziyaretlerine Hz. Halid Bulvarında, Eylüpsultan Meydanı girişinde bulunan Mado’dan başladı. Esnafları tek tek ziyaret eden Emel Bilenoğlu’nun aktivitesine CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan Akçiçek, İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adil Yıldırım, İyi Parti Eyüpsultan İlçe 2. Başkanı Ağahan akay, CHP Eyüpsultan Belediyesi aday adaylarından Mustafa Tüysüz, her iki partinin de yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldılar.

Stat projesi yeterli değil!

Emel Bilenoğlu bir kıraathanede vatandaşların sorusu üzeri Eyüpspor ve Eyüp Stadı ile ilgili kısa bir konuşma yaptı. Eyüp stadı projesinin yeterli olmadığını vurgulayan Bilenoğlu, Stadın yerinde ve çok iyi bir projeyle yeniden yapılacağını belirtti. Bilenoğlu bunun yanında Eyüpspor tesislerinin yerinin mükemmel olduğunu Haliç’in kıyısında olmasının büyük avantaj olduğunu kurulacak bir kürek takımının ülke çapında ses getireceğini vurguladı.

Bilenoğlu Eyüpspor’un 100 yıl etkinliklerinin istenildiği gibi yapılamadığını, 101 yıl kutlamalarının muhteşem olacağını belirterek, Eyüpspor’dan dünyaca ünlü futbolcuların çıkacağını da sözlerine ekledi.

Üretim yok tüketim çok!

Emel Bilenoğlu esnaf ziyaretleri sırasında Kulaksızlar Fırınını da ziyaret ederek, fırının sahiplerinden Hüseyin Kulaksız ile görüştü. Hüseyin Kulaksız Emel Bilenoğlu ve Deniz Köken’in Eyüpsultan için iyi seçimler olduğunu belirtti. Kulaksız, unun çuvalının geçen sene 60 lirayken bu sene 130 liraya çıkmasının ve ekmeğin geçen seneki fiyatıyla satılmasının kendilerini ve fırın esnafını zor durumda bıraktığını belirtti. Bilenoğlu bu sözlerin üzerine “Üretim yok, tüketim çok. Bütün fabrikalar satıldı. İnsanlar zor durumda. İstanbul değişecek, Eyüp değişecek” diyerek, İBB’yi Ekrem İmamoğlu’nun Eyüpsultan’ı da kendisinin alacağını ima etti. Bilenoğlu Hz. Halit Caddesinde esnafı da ziyaret ederek programını sonlandırdı.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 41
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir