Bilenoğlu esnafı dolaştı

Bilenoğlu esnafı dolaştı

CHP’den Eyüpsultan Belediye Başkan Aday Adayı olan Emel Bilenoğlu Eyüpsultan merkezde esnaf ziyareti yaptı. Esnaflara broşürünün yanında bir de çiçek hediye eden Bilenoğlu CHP’den tek kadın aday adayı olarak oldukça olumlu tepkiler aldı.

Özellikle kadın seçmenlerin “Eyüp’te kadın başkan istiyoruz” şeklindeki yaklaşımları da Emel Bilenoğlu’nu oldukça memnun etti.

Bazı seçmenlerin Bilenoğlu’na projeleri ile ilgili sorular sormaları da seçimlerin partilerin tekelinde olmadığını, bilinçli seçmenlerin oylarıyla sonuca ulaşılacağının göstergesi oldu.

Esnaf ziyaretinin ardından Bilenoğlu ve partilileri kendilerini takip eden basın mensuplarıyla bir yemek yediler. Bilenoğlu, burada basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Yıllardan beri yılan hikayesine dönen Eyüp Hamamı’nın ne olabileceği şeklindeki soruya Bilenoğlu, “Eğer belediye Başkanı olursam burayı halkın arzusuna göre değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Buranın bir müze olarak kullanılmasını, Cülus Yolu ve birçok tarihi eserimizin turizme kazandırılması gerektiğine inanıyorum” şeklinde yanıtladı.  Eyüpspor’la ilgili sorulan bir soruya da “ Sadece Eyüpspor’la ilgili olarak değil, spora ve sanata yetenekli çocukları ortaya çıkaracağız. Çok başarılı çocuklarımız var, Eyüpspor’da da Eyüplü çocuklarımızın başarılı olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 220
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir