Başkan Ustaosmanoğlu: Borçlu belediye olmaz!

Saadet Partisi’nden gazetemize ziyaret

Saadet Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Emre Ustaosmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri gazetemize bir nezaket ziyaretinde bulundular. Genellikle Eyüpsultan ve sorunlarının konuşulduğu ziyarette, Başkan Ustaosmanoğlu, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’i de ziyaret ettiklerini Eyüpsultan’ın sorunları üzerine görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, Eyüpsultan’ın en önemli sorunlarından biri olan kentsel dönüşüm ile ilgili görüşlerini açıkladı.
Başkan Ustaosmanoğlu, “ Başkan Deniz köken  özellikle kentsel dönüşüm konusunda duruma çok hakim. Eyüpsultan tarihi bir yer olduğu için bu sorunu çözmek çok zor. Deniz Köken bu işle uğraşıyor, ama sadece yerelde bitmiyor. Devletin de katkı sağlaması lazım. Bir de bunun müteahhit ayağı var. Bunun için tüm suç belediyenin değil. Bütün sorunlar belediyenin önüne çıkıyor. Ama devlet yönetiminde de siz varsınız, bu sorunları çözmeniz gerekiyor” diye konuştu.
Saadet Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Emre Ustaosmanoğlu, belediyenin borçlu durumda olduğunu hatırlatarak, “ Belediye iş üretemez duruma geldi. Borçlu belediye olmaz. Parayı doğru kullanamıyorlar. Bu paralar nerelere harcandı?” diyerek, vatandaşlara bu konularda açıklama yapılması gerektiğini vurguladı.
Saadet Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Emre Ustaosmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizin kurucuları Hakan Hapcıoğlu ve Kemal Aydın’a, üzerinde Necmettin Erbakan’ın güzel bir sözünün bulunduğu bir plaket hediye ettiler.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir