Başkan Uçar: Maliye komisyonu oluşturulmalı!

Başkan Uçar: Maliye komisyonu oluşturulmalı!
İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Olcay Uçar, Medya Haliç’e verdiği özel demeçte, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik darboğazı değerlerdirdi ve ” Acilen bütün partiler toplanıp bir maliye komisyonu oluşturmalı” dedi. Başkan Uçar gazetemize verdiği demeçte şunları kaydetti:
“12 Ağustos’ta kurultayımızı yaptık. Genel Başkanımızı yeniden seçtik. memleketimizin istikbali için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biliyorsunuz ki ekonomik bir darboğazın içerisindeyiz. Memleket menfaatleri olduğu sürece milletimizin her zaman yayındayız. Amerika’nın oyununa biz de gelmeyeceğiz ve şu andaki hükümeti destekliyoruz. Fakat, Genel Başkanımızın söylediği gibi bu işler damatla olacak işler değil. Acilen bütün partilerin toplanarak, bir maliye komisyonu kurup, bundan sonra bu komisyonla yürünmesinin daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz. Yine söylüyorum, biz milletimizin ve devletimizin yanındayız, bu krizi atlatana kadar da böyle devam edeceğiz, muhalif değiliz, elimizden ne geliyorsa yapacağız”
MEDYA HALİÇ HAYIRLI OLSUN
Bu arada, İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı ilk demecini verdiği, gazetemiz Medya Haliç’i de kutladı. Başkan Uçar, ” Medya Haliç hayırlı ve uğurlu olsun. Gazeteniz Eyüp’e değer katar. Ne kadar çok basın özgürlüğü olursa demokrasi de o kadar çok olur. Yayın hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir