Başkan Seyit Ahmet Gün, gündemi değerlendirdi

Gelecek Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün:
Eyüp halkının sesi olacağız!
Gelecek Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün gazetemiz Medya Haliç’e özel bir açıklama yaparak gündemi değerlendirdi. Eyüpsultan’da yaptıkları saha çalışmalarında vatandaşların en çok pahalılıktan şikayet ettiklerini belirten Başkan Gün, sorumuz üzerine yapılacak bir seçimde, parti olarak kendi Cumhurbaşkanı adaylarını çıkaracaklarını söyledi.
Gelecek Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Seyit Ahmet Gün, şunları kaydetti:

“Özellikle saha çalışmalarımızda milletin nabzını tutarken, sorunlarını da can kulağıyla dinliyoruz. Bu anlamda Eyüpdeki halkın sorunlarını dinlerken pahalılıkla ilgili feryat ettiklerini tespit ettik. Bu hükümete karşı, bu sisteme karşı yapılan feryatları duymamak için ellerinden geleni yaptılar ama biz halka bunu götürmek için elimizden geleni yapacağız. Dolayısıyla Eyüp Sultan’da Eyüp halkının sesi olacağız, biz onların söylediklerini hem gündem yapacağız hem Ankara’ya da taşıyacağız. Bu halkın sorunlarını dinleyin, artık bu halka karşı isyan bayrağını bırakın. Bundan dolayı biz diyoruz ki, bu sorunları giderin, halka inin, halkın sorunlarını dinleyin, halkın nabzını dinleyin, halkın cebini yoklayın, neler var neler yok, geçinebiliyorlar mı?. Asgari ücretle 2. 3. sınıf değil, 5. 10. sınıf insan durumundalar. Bu sistemin acilen değişmesi,  şuan ki iktidarın buna can kulağıyla dinlemesi lazım. İnsanların ceplerini doldurması gerektiğini söylüyoruz. Bundan dolayı da Eyüplüler olarak Eyüplü vatandaş olarak öncelikle konuşuyorum sonra Gelecek Partisi İlçe Başkanı olarak diyoruz ki buna artık yeter, yeter diyoruz. Biz bu işi hem Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’yla hem de bizler de elimizden geleni yaparak ülkenin gidişatını değiştireceğimizi hep beraber göreceğiz”
Başkan Gün, ittifaklarla ilgili sorumuzu da şöyle yanıtladı:
“Millet İttifakı veya Cumhur İttifakı içinde mi olacağız tabii bununla ilgili Genel Başkanımız ve Genel Merkezimiz oturup çalışmalarını yapacaklardır. Ama benim acizane fikrim olarak kesinlikle Cumhur İttifakı’nın içinde olmayacağını biliyoruz. Millet İttifakı tabii. Nerede bir doğru varsa o doğrunun etrafında bir halka varsa bizde onlarla beraber oluruz. Yani bu Cumhur İttifakı da olabilir veya Millet İttifakı da olabilir. Ama şuan görüneni söyleyebiliriz. Biz kendi Cumhurbaşkanı adayımızı kendimiz belirleyeceğiz. Yani hiçbir parti ittifakla birlikte gitmek istemez. Dolayısıyla biz tek başımıza her şeye gideceğimizi düşünüyoruz ama genel başkanımız veya genel merkezimiz bununla ilgili bir proje üretirse ve bu proje memlekete faydalı bir şeyse hepimiz bunu alkışlarız” dedi.
Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir