Başkan Köken Kastamonu’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi..

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve beraberindeki heyet Kastamonu’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Kastamonulular Dayanışma Derneği KASDER tarafından organize edilen ziyarete özellikle Kastamonu yerel basını oldukça yoğun ilgi gösterdi. Ziyarete Başkan Köken ile birlikte Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Muhammet Vanlıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Uysal, Eyüpsultan  Belediye Meclisi’nin Kastamonu Araç’lı üyesi Metin Çırpan ile belediye meclis üyeleri ile Ak Parti Eyüpsultan İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Kastamonu Araç İlçesinin CHP’li Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya ile kahvaltılı bir toplantı yapan Başkan Köken, Başkan Sarıkaya’ya Eyüpspor forması hediye etti. Deniz Köken’in görüşmelerine CHP’li bir belediye ile başlaması oldukça takdir topladı. Araç Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya’da memnuniyetini dile getirerek, “Görmek istediğimiz hareketler” diye konuştu.

Araç ilçesinden Kastamonu Ak Parti İl Başkanlığı’nı ve Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nu ziyaret eden Başkan Köken yaptığı konuşmada, “ Ben bir şeyi seviyorum demekle olmaz. Sevgiyi göstermesi lazım. Onun için şehri yönetenlerin o şehirle ilgili bir takım argümanları öne çıkarması lazım. Kuru kuruya Vatan, Millet, Sakarya olmaz. Mutlaka bizim farkındalık ortaya koymamız lazım” dedi ve “Kuru slogandan bir tık yukarı çıkılması gerektiğini” vurguladı.
Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in Kastamonu ve ilçelerinde yaptığı ziyaretler Kastamonu yerel basını tarafından oldukça sıkı takip edildi ve manşetlerden inmedi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir