Bakan Soylu’dan Muhtar Süleyman Özcan’a büyük övgü!

19 Ekim Muhtarlar günü vesilesi ile İstanbul’dan Ankara’ya davet edilen muhtarlar heyeti içinde yer alan Eyüpsultan Düğmeciler Mahallesi Muhtarı Süleyman Özcan’a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan büyük övgü geldi.
3 Yıllık icraatlarını bir kitapçıkta toplayan Muhtar Özcan bu kitabını Bakan Soylu’ya hediye etti. Kitabı baştan sona inceleyen Bakan Soylu, “Sana helal olsun, benim için çok kıymetli” diye konuştu.
Konuyla ilgili görüşlerini istediğimiz Muhtar Süleyman Özcan Medya Haliç’e şunları kaydetti:

“İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu  Beyefendiye mahallemizde ‘3 yılda neler yaptık?’ kitapçığımızı takdim ettik. Bu vesile ile kendisine Eyüpsultanımızdan, Düğmeciler Mahallemizden selam götürdük  ve selamını aldık sizlere getiriyoruz . Ankara’ya Eyüpsultan  olarak damga vurduk, sayın Bakan’dan tam not alıp, Bakan Bey’in övgülerini aldık” diye konuştu..
KÜSLERİ BARIŞTIRDI
Düğmeciler Mahalle Muhtarı Süleyman Özcan, tam 9 yıldır birbirleriyle konuşmayan iki yaşlı komşusunu da barıştırdı. Muhtar Özcan konuyla ilgili olarak,
“9 yıldır konuşmayan Salih  amca ve Nafi amcayı barıştırdık. Bizleri kırmayıp, sarılıp helalleştikleri için ikisinden de  Allah razı olsun ömrünüz bereketli olsun” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir