BAHARİYE SPOR TESİSLERİ AÇILDI

BAHARİYE SPOR TESİSLERİ AÇILDI

 Tadilatı yapılarak yenilenen Eyüpsultan Bahariye Spor Tesisleri’nin, açılışı 28 Kasım 2019 Perşembe günü yapıldı.


Eyüp Bahariye Tesisinin açılış törenine Belediye Başkanı Deniz Köken’in yanı sıra, Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit , TASKK ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, TFF İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Eyüpsultan İlçesi Gençlik ve Spor Müdürü Selattin Temiz, Eyüpsultan Kulüpler Birliği Başkanı Murat Çelik, Eyüpsultan Antrenörler Derneği Başkanı Hakan Buruk, İlçemizdeki Spor Kulüpleri Başkanları, Futbolcuları ile çok sayıda ilçe sakini katıldı.
Tören konuşmalarla başladı. TASKK ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Düşmez, Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ve Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz köken birer konuşma yaptılar. Konuşmanın ardından Protokolün ve genç sporcuların katılımıyla açılış kurdelası kesildi.
Özalibeyköyspor, Parseller Spor, Göktürk Saray Spor, Eyüpspor ve GüzeltepeSpor kulüplerinin, kendi gruplarında şampiyon olan U14 takımlarına şampiyonluk kupaları verildi.
Bahariye Spor tesislerinin açılış maçı ise Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyeleri ile Eyüpsultan’da görev yapan muhtarlar arasında yapıldı. Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken meclis üyeleri takımında oynarken, Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit muhtarlar takımında yer aldı. Dostluk maçı, dostça 2-2 bitti.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir