Ak İstişare Grubu toplandı!

Ak İstişare Grubu toplandı!
Başlangıçta sosyal ağlarda  grup kurulmasıyla başlayan şu anda 200 den fazla takipçisi olan bu güne kadar geniş katılımlı 4 toplantı düzenleyen Ak İstişare grubunun son toplantısı geçtiğimiz salı akşamı yapıldı.
  “Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye’nin Rolü” konulu toplantının konuşmacısı önceki dönem Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç idi.
 Fazlı Kılıç konuşmasında “Siyasette küsmek olmaz mahalle için ilçe için ülkemiz için bıkmadan usanmadan  çalışmak zamanı ,sadece bizim değil tüm dünyada ki Müslümanların takip ettiği bir başkanımız var elhamdulillah .Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a  destek vermeyip kime vereceğiz”  dedi.
 Toplantıda bir konuşma yapan Ebubekir Pakyıldız; “4 arkadaşın koordinesi ile oluşturulan grubun gerçekleştirdiği toplantıların amacının ilçemizde siyaseten herkesin inandığı doğruları görüş ve düşüncelerini bütün özgürlüğüyle  ,kimseyi incitmeden  ahlaki kurallar çerçevesinde dile getirebilmesidir. Gerçekleştirilen İstişarenin özü de budur” dedi.
 Önceki Dönem ilçe Başkanı Faik Keşçi konuşmasında “Ebubekir Bey”in Eyüpsultan’da gerçekleştirdiği bu çalışma İstanbul’daki tüm ilçelerde 25 -30 yıldır siyaset yapan kardeşlerimize örnek olacak bir çalışmadır, tebrik ediyorum. Her ilçeye bir Ebubekir lazım”  dedi..
Konuşmalar sonrasın da soru cevap kısmında  siyaseten geçmişte yapılan hatalarla ve sonuçlarıyla ilgili soruları Başkan Fazlı Kılıç cevapladı.
Toplantı sonucunda  içinde bulunulan dönemin her zamankinden daha fazla birlikte hareket edilmesi gereken bir  dönem olduğu, yapılan bu çalışmaların herhangi bir şeyin alternatifi olmadığı çünkü bu tip bir siyasi çalışmanın ilk defa gerçekleştirildiği ortak kanaat olarak ortaya konuldu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir