ADEF SAİM DİKEN İLE DEVAM EDİYOR!

SAİM DİKEN GÜVEN TAZELEDİ

ADEF Amasya Dernekler Federasyonu Olağan Genel Kurulunu 24 Mart’ta Kâğıthane Belediyesi Meclis Salonun da yapıldı.

ADEF Genel Kurulu istiklal marşı, saygı duruşu ile başladı…

Yoğun katılımın gözlendiği kongrede, Amasyalılar Saim DİKEN ile tekrar yolluna devam etmek kararı aldı.

 Saim DİKEN noktasında mutabakat sağlayan federasyona bağlı ilçe dernekleri tek aday olarak Saim DİKEN ‘i önererek yeniden ADEF ‘in genel başkanı olarak seçtiler.

ADEF Kongresine katılanlar arasında Ak Parti Eyüp Sultan belediye Başkan adayı Deniz KÖKEN, Ak parti ilçe başkanı Âdem KOÇYİĞİT, Kâğıthane belediye başkanı Fazlı KILIÇ, Kâğıthane belediye meclis üyeleri, CHP Eyüp ilçe yöneticileri, CHP Eyüp ilçe gençlik kolu, vatan partisi genel başkan yardımcısı Hıdır OKKA, CHP Genel başkan danışmanı Muhammet ÇAKMAK,  Saadet partisi Eyüp sultan belediye başkan adayı İlker ÇİFTÇİ , Yurt gazetesinden Süleyman Kılıç ,  çağdaş kadınlar Derneği başkanı Sakine SAYAR ve pek çok üye katılım sağladı…

Programından ötürü İlk konuşmayı yapan Ak Parti Eyüp Sultan belediye Başkan Adayı Deniz KÖKEN birlik ve beraberlik içinde yeni bir sürecin başlatılacağını ifade etti.

Saadet partisi Eyüp sultan belediye başkan adayı İlker ÇİFTÇİ konuşmasında kutuplaştırıcı dilin dışına çıkılarak birlik mesajı verdi.

Saim DİKEN konuşmasında tüm ADEF üyelerine kendisine yoğun desteği için teşekkür ederek geleceği birlikte kuracaklarını,  geleceğin birlik ile zafere, dayanışma ile güce ulaşılabilinirliğini vurguladı.

Kongre üye ilçe dernek başkanları konuşmaları ve diğer konukların mesajları ile devam etti.

Son olarak genel yönetim fotoğrafıyla ADEF’in büyük bir aile olduğu vurgulandı.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 13
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir