ADD YENİ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU

ADD YENİ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU

16 Şubat Pazar günü Olağan kongresini yapan ADD Eyüpsultan Şubesi yeni yönetim kurulu basın mensuplarıyla bir araya geldi.
ADD Eyüpsultan Şubesinin başkanlığına seçilen Yıldıray Eser, toplantıda yaptığı konuşmada “Türkiye fabrika ayarlarına geri dönmelidir. Bu günkü anlayışla için de bulunmuş olduğu sorunlarını çözmesi mümkün görünmüyor” dedi.
Başkan  Eser sözlerine şu ifadelerle devam etti;  “Değerli Basın mensupları davetimizi kırmayarak toplantımıza katıldığınız için öncelikle hepinize yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ederim. Hepimizin bildiği gibi Ülkemiz zorlu bir sürecin içinden geçiyor. İdlip de görev yapan kahraman merkezciliğimizden acı haberler gelmeye devam ediyor. Görevleri esnasın da Şehit düşen Mehmetçiğimize Allah’dan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” diye konuştu.
Kısaca planladıkları etkinliklerden de bahseden Yıldıray Eser 18 Martta Çanakkale Şehitliğine bir gezi planlarının olduğunu belirtti. Ayrıca Öğrencilerimize yönelik Çalışmalarımız da devam ediyor. Mayıs Ayında düzenleyeceğimiz Kahvaltıyla üyelerimiz ve dostlarımızla bir araya geleceğiz dedi.
Yıldıray Eser Arap Şeyhleri için yas ilan edenleri görüyorum ki Kahraman Mehmetçiğimizin şehit düşmesin de aynı duyarlılığı ve hassasiyeti göstermemiştir bu anlayışı şiddetle kınıyorum ,İdlip de yaşanan olayın ardından Şehitlerimizin anısına ADD Genel merkezimiz tarafından 3 günlük yas ilan edildi diyerek sözlerini bitirdi.
Kahvaltı programına ADD Eyüpsultan şubesinin  yeni yönetimi ve Medya Haliç Gazetesi  kurucuları Hakan Hapçıoğlu ve Kemal Aydın, Haber Etkin Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ramazan Yiğit, Eyüp Haber Genel Yayın Müdürü Cengiz Oylum, 32 Gün Haber Genel Yayın Müdürü Deniz Sevük, Haliç Haber Genel Yayın Müdürü Yasin Caner,  ADD Eski Şube Başkanı Filiz Tunç Yıldırım katıldı.
Olağan Kongre sonrası yapmış olduğu toplantıda kendi içinden ADD Eyüpsultan Şebe Başkanlığına Yıldıray ESER,Başkan Yardımcılığına Ercan SİPOR,Sekreter Nevin GÜÇLÜ,Ssayman Ali YEDİTEPE’yi seçti Yönetim Kurulu üyesi Levent VARLI, Mehmet KILINÇ, Dogan SEVİNGÜLLER İse Yönetim Kurulu Üyeliğine devam edecekler.
Denetleme Kurulu Başkanı Filiz Tunç YILDIRIM, Üye İsmail UÇAR,Üye A.Hakan ESENTEPE seçildi.
Disiplin Kurulu Başkanı Tahsin SEVİNDİK,Üye Ali BAL,Üye Bülent BALOĞLU olarak belirlendi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir