Semazen eşliğinde iftar: Flower Garden’de..

Semazen eşliğinde iftar: Flower Garden’de..

Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi  No: 168’de bulunan Flower Garden, güleryüzlü hizmeti ve değişik dekorasyonuyla vatandaşların ilgisini çekiyor.

2 yıl önce Nebi Can tarafından kurulan Flower Garden bölgenin önemli cafe-restoranlarından biri. Engin Özacar’ın müdürlüğünü yaptığı Flower Garden konusunda bölgenin önemli bir ihtiyacını karşılıyor.

Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Engin Özacar” Flower Garden bulunduğumuz bölgenin önemli bir ihtiyacını karşılıyor. Gerek işadamları, gerekse aileler gelip istedikleri rahatlıkta hizmet alabiliyorlar.

Sabahları serpme kahvaltımız oldukça ünlüdür. Özellikle ara sıcaklarımız çok beğenilmektedir. Kahvaltı servisimiz hafta sonları 14:30’a kadar devam etmektedir. Bunun yanısıra öğle ve akşam yemeklerinde ızgara çeşitlerimizden seçim yapabilirsiniz.

Mekanımız restoran yanı sıra Cafe olarak da hizmet vermektedir. Ailelerin rahatlığı için çocuk parkımız mevcuttur. Ayrıca Nişan, düğün, söz, kına gibi özel günlerde de yemekli veya yemeksiz olarak hizmet vermekteyiz. Salonumuz 200 kişi kapasiteli olup, canlı müziğimiz var. Otoparkımızda vale hizmeti veriyoruz.

On bir ayın sultanı Ramazan için özel hazırlığımız var. 3 çeşit menü hazırladık. Fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygundur.

Tavuklu menümüz 48 lira, köfteli menümüz 53 lira, biftekli menümüz 59 liradır. Menümüzde iftariyelik, çorba, zeytinyağlı yemek, ızgara, mevsim salata ve güllaç var. Semazenlerin eşlik ettiği güzel bir iftar programı hazırladık.

Sahurda serpme kahvaltımız ile değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz” diye konuştu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir