Eyüpsultan turizm ve kültür ile kalkınacak

Eyüpsultan Merkez esnafıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen Ak Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken Eyüpsultan’ın turizm ve kültür ile kalkınacağını söyledi.

21 Şubat 2019 Perşembe günü Mihmandar’da Eyüpsultan Merkez esnafıyla kahvaltılı bir programda buluşan Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ile Ak Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, yaptıkları konuşmalarda Eyüpsultan’ın turizmle kalkınacağını belirttiler. Toplantıda ilk konuşmayı Adem Koçyiğit yaptı . Başkan Koçyiğit katılımları için vatandaşlara teşekkür ederken, “Dün akşam projelerimizi paylaştık.  Eyüpsultan ortak akılla yönetilecek” dedi.

Deniz Köken’de yaptığı konuşmada Eyüpsultan’ı kalkındıracak projelere imza atacaklarını belirterek, “ Eyüpsultan’a sanayi getireceğimizi söylesek doğru olmaz. Eyüpsultan turizm ve kültür ile kalkınacak” diye konuştu. Deniz Köken, özellikle Ortadoğu’dan gelen turistlerin, Arap turistlerin, Eyüpsultan’daki otel eksikliğinden Taksim’deki lüks otelleri tercih ettikleri, böyle otellerin Eyüpsultan’da da yapılması gerektiği şeklindeki bir soruyu da şöyle yanıtladı: “Eyüpsultan’da 5 yıldızlı otel çok zor. Ancak butik oteller açılabilir. Biz burlaarı destekler ve teşvik ederiz”

Toplantı Deniz Köken’in konuşmasının ardından sona erdi.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 21
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir