100.Yıl Birlik ve Beraberlik Gecesi

Büyüksün Eyüpspor!

Eyüpspor’un 100.Yıl kutlamaları kapsamında, 12 ayda 12 etkinlik projesi çerçevesinde 2. Etkinliği olan “100.Yıl Birlik ve Beraberlik Gecesi” büyük coşkuyla gerçekleştirildi.

Eyüpsultan’ın tanınmış radyocusu ve 100. Yıl platformu kurucularından Uğur Bozdağ’ın sunuculuğunu yaptığı ve Eyüp Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen gece  ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Geceye, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan AK Parti İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, MHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı, Ak Parti Eyüpsultan Belediye Başkanı Adayı Deniz Köken, Eyüpspor Kulübü Başkanı Ali Recep Kızıltepe, Eyüpspor Teknik Direktörü Ekrem Al ve teknik kadro ile futbolcular, Darülaceze Başkan Yardımcısı Ahmet Malatyalı, Cevdoet Yıldız, Bayrampaşa Emniyet Müdürü Levent Türkmen, Eyüp Musiki Vakfı Başkanı Nihat İncekara, ünlü sanatçı Ferman Toprak ile İlçede faaliyet gösteren STK temsilcileri, Eyüpspor taraftar Grubu ve çok sayıda Eyüpsultanlı katıldı.

Gecenin ilk konuşmasını  AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit yaptı. Başkan Koçyiğit konuşmasında Eyüpspor’u kuranlara, bu güne kadar getirenlere ve geceyi düzenleyenlere teşekkür etti.

Adem Koçyiğit’in konuşmasının ardından Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Musiki Vakfı Başkanı ve Eyüpspor Marşı’nın bestekarı Nihat İncekara’ya plaket verdi. Ardından Eyüpspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sait Neng’de Eyüpspor’un efsanevi Başkanlarından Ahmet  Muammer Torun Zengani’ye plaket verdi.

Plaket sunumlarının ardından Ak Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken  bir konuşma yaptı. Deniz Köken Eyüpspor’da başkanlık yaptığı yıllarını anlattı. Deniz Köken’in konuşmasının ardından Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit kendisine bir plaket verdi.

MHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı’nın Ahmet Malatyalı’ya plaket vermesinin ardından Eyüpspor Kulüp Başkanı Ali Recep Kızıltepe bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından Eyüpsultan Belediye Başkanı Ali Recep Kızıltepe’ye bir plaket verdi.

Spor basınının duayenlerinden Nazmi Alkış’ta meslek büyüğümüz, Eyüpsultan’ın tanınmış ismi Metin Türkmenoğlu’na bir plaket takdim etti.

Programın sonunda Eyüpspor’un tribün liderleri ve abileri sahneye çıkarak, Suat Aras’ın başkanlığında seyircilere 3’lü çektirdiler. Gece muhteşem bir havai fişek gösterisiyle son buldu.

Gecenin en güzel sürprizi ise ünlü sanatçı Ferman Toprak’ın verdiği mini konser oldu.

Beğendiyseniz, lütfen paylaşın.
  • 57
    Shares

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir